Anasayfa Genmacs Hakkında
Genmacs Hakkında

GENMACS Hakkında

Şirketimiz Faaliyete Başladığı 2014 tarihinden beri tecrübeli ve konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte, Fens Sistemleri, Fens Kapıları, Güvenlik Fens Sistemleri, Elektrik, Elektronik Otomasyon Sistemleri, Güvenlik Otomasyon Sistemleri ayrıca Mekanik Kadrosu ile Üretim Hatları Kurulumu, Makine Taşınması ve Makine Revizyonu, Fabrika Otomasyon Sistemleri, Fabrika Konveyör Sistemleri, işleri konusundaki tecrübelerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Ülkemizdeki yerel kaynakları kullanarak, yerli imalat yapmaktayız. Birçok üretici ve firmada elde ettiğimiz tecrübelere dayanarak, kolay montaj yapılabilir, güvenilir-kaliteli ürünler üretiyoruz. Dünyaca kabul görmüş ekipman üreticileri ile birlikte çalışıyor, bilgi birikimi ve yeteneğimiz birleştirerek, yüksek verimlilik için uygun çözümleri üretiyoruz.

"Herhangi bir işte kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyonun verimliliği büyüteceğidir. İkincisi ise verimsiz bir işleme uygulanan otomasyonun verimsizliği büyüteceğidir." BILL GATES

Dokümanlar
Sosyal Medyada Paylaş