Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Şirketimiz Faaliyete Başladığı 2014 tarihinden beri tecrübeli ve konusunda uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte Elektrik, Elektronik Otomasyon Sistemleri ayrıca Mekanik Kadrosu ile Üretim Hatları Kurulumu, Makine Taşınması ve Makine Revizyonu işleri konusundaki tecrübelerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Ayrıca dünyaca kabul görmüş ekipman üreticileri ile birlikte çalışıyor, bilgi birikimi ve yeteneğimiz birleştirerek, yüksek verimlilik için uygun çözümleri üretiyoruz.

Şirketimiz konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte sektorde öncü firmalara anahtar teslim projeler sunmaktadır. 2015 yılında Eskişehir Emko Sanayi Sitesi’ndeki 2000 m²'lik yeni fabrikasına geçerek makine parkını genişletmeyi hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda; teknolojik gelişmeleri ve ülkemizin gereksinimlerini dikkate alarak üretim yelpazesine emniyet sistemleri ve aksesuarlarını dahil etmiştir. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti prensipleriyle pazarda tercih edilen markalaşmayı sağlamıştır.Yerli üretimin önemini bilen ve benimseyen şirket politikalarıyla sektördeki firmalara örnek olmayı gösterilmeyi hedeflemektedir.

Alanında uzman ekipleriyle; Elektrik ve otomasyon sistemleri, Makina ve üretim hatları imalatı, Emniyet sistemleri ve aksesuarları olarak üç ana kol altında sektöre hizmet vermektedir. Sertifikalandırma açısından ürünler; yürürlükteki teknik şartnamelere, ilgili standartlara “TSE – ISO – CE” belgeleriyle uygunluk sağlamakta ve kalite güvencesi vermektedir.

"Herhangi bir işte kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyonun verimliliği büyüteceğidir. İkincisi ise verimsiz bir işleme uygulanan otomasyonun verimsizliği büyüteceğidir." Bill GATES


14

Ülkeye İhracat
86

Farklı Ürün
73

Personel
650

Biten Proje
 • Mutlu Müşteriler
  GENMACS müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı hedefler.
 • Satış & Destek
  GENMACS alanında uzman profesyonel ekibiyle hizmet verir.
 • Teknoloji Takip
  GENMACS sürekli gelişen teknolojileri sizin için takip edir.
 • Tecrübe & Deneyim
  GENMACS yılların birikimi ile farklı sektörlere çözüm üretir.
 • Verimlilik
  GENMACS anahtar teslim projeleri ile işletmenize önemli ölçüde değer ve verimlilik katar.
 • Özel Projeler
  GENMACS ihtiyaç duyduğunuz özel projeleri sizin için tasarlar, geliştirir ve uygular.

Vizyonumuz

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak çevre temizliğinde fark yaratacak, dünyanın lider yol süpürme makinaları imalatçısı olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir çevre temizliğine katkıda bulunacak makinaların üretimini dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetinine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı yaklaşımla, tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırması içindir. Genmacs ailesinin her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve her türlü problemlere çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemek, şirket kültürünü bu felsefeye göre oluşturmak, Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip işimizi her aşamada doğru yaparak sürekli büyümeyi, iyileşmeyi, üretmeyi, gelişmeyi esas almak. Başarıya ulaşmanın, rekabet gücümüzü artıran etkin ve verimli çalışma şekli olduğu bilincinde olmak.

Sosyal Medyada Paylaş